Eleccions Cornellà de Llobregat \

Resultats electorals dels partits a Cornellà de Llobregat

CONGRÉS 2019 (10 novembre) - Resultats

Dades del 14/10/2019 a les: 03:57 h. 18seg

Número taules escrutades:  
Percentatge taules escrutades:  

Resultats Districtes


DistricteElectorsParticipació % ParticipacióVots en blancVots nuls
Districte 011573900%00
Districte 02460000%00
Districte 031033200%00
Districte 041628200%00
Districte 05649300%00
Districte 06949300%00
Cornellà6293900%00

Gràfica Resultats Districtes
Districte 010% 
Districte 020% 
Districte 030% 
Districte 040% 
Districte 050% 
Districte 060% 
Cornellà0% 

Resultats Partits



En aquest moment (03:57h) no hi ha resultats de vots per partits per consultar





Consulta detalls per Barris, Col·legis, Seccions i Taules.