Eleccions Cornellà de Llobregat \

Resultats electorals dels partits a Cornellà de Llobregat

PARLAMENT 2021 (14 febrer) - Resultats

Dades del 23/01/2021 a les: 23:52 h. 02seg

Número taules escrutades:  
Percentatge taules escrutades:  

Resultats Districtes


DistricteElectorsParticipació % ParticipacióVots en blancVots nuls
Districte 011570300%00
Districte 02468100%00
Districte 031042400%00
Districte 041612000%00
Districte 05647300%00
Districte 06936800%00
Cornellà6276900%00

Gràfica Resultats Districtes
Districte 010% 
Districte 020% 
Districte 030% 
Districte 040% 
Districte 050% 
Districte 060% 
Cornellà0% 

Resultats Partits



En aquest moment (23:52h) no hi ha resultats de vots per partits per consultar





Consulta detalls per Barris, Col·legis, Seccions i Taules.